Najdi si svého farmáře na Nalok.cz

Projekt pana Němce "Najdi si svého farmáře" a projekt pro lokální nakupování Nalok.cz spojily své síly, aby Vám přinesli ještě více farem, farmářských trhů a vynikajících lokálních produktů.

Díky tomuto spojení naleznete nejen všechny farmy, na které jste zde zvyklí, ale budete zde moci přímo i nakupovat.

Vyberte svůj kraj:

Zájem spotřebitelů o kvalitní potraviny dodávané přímo z farmy v posledních letech vzrostl. Stačí se podívat na pulty většiny supermarketů, přečíst složení několika výrobků, a je jasné proč tomu tak je.

Zákazníky kromě kvality zajímá také, kde tyto produkty vznikají. Mají starost o to, v jakém prostředí jsou chována hospodářská zvířata, jejichž maso konzumují, nebo z jakých polí pochází zelenina na jejich talíři.

Pro farmáře však není snadné potenciální zákazníky oslovit a ještě obtížnější je dopravit k nim svoji produkci.

Kdo jsme

Nekomerční iniciativa, kterou pod názvem „Najdi si svého farmáře“ organizuje soukromý zemědělec a Živnostník roku 2008 kraje Vysočina František Němec, si klade za cíl toto vše změnit – chce propojit zemědělce se zákazníky, dát farmářům možnost oslovit širší trh a zákazníkům poskytnout jednoduchý návod, kde najdou svého farmáře a jak ho mohou kontaktovat.

Chcete se do projektu zapojit?

Kontktujte nás na emailu info@najdisisvehofarmare.cz. V projektu jsou zapojeni pouze dobrovolníci, jimž rozvoj českého venkova a zemědělství není lhostejný (a tak dlouho hledali svého farmáře, až ho našli zde).

Hledáme mediální partnery

Jsme rádi za jakoukoli publicitu, která pomůže upozornit na web více lidí. Média mohou kontaktovat přímo Františka Němce: info@farmanemcova.cz.

Chcete registrovat farmu?

Farmáři naleznou zde registrační formulář. Pokud chcete upozornit na farmu ve svém okolí, napište nám email na info@najdisisvehofarmare.cz a my se ho pokusíme kontaktovat.

Novinky

25. 3. 2011

Portál Najdi si svého farmáře a Nalok.cz se spojili za účelem zlepšení služeb obou webů.

Všechny farmy z projektu Najdi si svého farmáře nyní můžou využít všech možností, co Nalok.cz nabízí: správa své webové prezentace, prodejt produktů přes Internet, spolupráci s farmářskými trhy a další.